UE

Zielone szkoły nad morzem

Od września do czerwca zapraszamy  wycieczki, szkoły i nie tylko! Najbliższa okolica Mikoszewa z mnóstwem ciekawych miejsc oraz bliskość Trójmiasta gwarantują intensywny program pobytu. Bliskość morza, lasu i rezerwatu przyrody to gratka dla kochających przyrodę i szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. 

Zakwaterowanie

Wrzesień - Kwiecień
zł/os./doba

Maj- Czerwiec
zł/os./doba

Budynek A
pokoje 2, 3 i w większości 6 osobowe z łazienkami

zobacz więcej ...

150 155

Budynek B
pokoje 2,3,4 oraz 6 osobowe z łazienkami

zobacz więcej ...

140 145

Domki campingowe 3-6 osobowe  z łazienkami
*domki nie są ogrzewane

zobacz więcej ...

120 120

Ceny usług określone powyżej będą waloryzowane. Waloryzacja dokonana zostanie w zależności od terminu rezerwacji, najczęściej do ostatniego dnia marca kolejnego roku. Podstawą waloryzacji ceny usługi będzie średnioroczny wskaźnik wzrostu cen na towary i usługi konsumpcyjne ogółem (inflacja) za rok poprzedni, ogłaszany przez Prezesa GUS w Monitorze Polskim, publikowany zgodnie z art. 94 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1270 z późniejszymi zmianami). Waloryzacja realizowana będzie zależnie od wartości wskaźnika wzrostu cen, o którym mowa powyżej i dokonana zostanie wówczas, gdy wskaźnik ten przekroczy 105%, co stanowić będzie wzrost cen o co najmniej 5%. Waloryzacja następuje przez powiadomienie Organizatora/Klienta przez Ośrodek, który jest zobowiązany poinformować Organizatora/Klienta o wysokości współczynnika waloryzacji za rok poprzedni w terminie do 15 marca 2023r.
Dzieci do lat 3 są bezpłatnie (bez dostawki i świadczeń).

Grupy Osób Dorosłych i  Młodzież 16 lat i powyżej mają stawki wyższe o +15 zł wyższe.

OPCJA HB jest o 5 zł niższa od stawek powyżej.

Pobyt dwudniowy z jednym tylko noclegiem do dodatkowe +35 zł/os.

Ognisko: Jeśli ognisko jest w ramach kolacji (kolacja z kiełbaskami przy ognisku) to wówczas bez dodatkowych opłat.
Koszt organizacji dodatkowego ogniska: 20 zł/osoba (kiełbasa, herbata, ketchup/musztarda, pieczywo, drewno, naczynia jednorazowe, kije do ogniska)
"Taczka drewna" 70 zł

1 Opiekun/15 Uczestników czyli co szesnasta osoba ma pobyt bezpłatny. Osoby dorosłe korzystające z pobytu nie są brane pod uwagę przy wyliczaniu gratisów - bezpłatnej Kadry (1 opiekun na 15 osób czyli co szesnasta osoba).

Powyższe ceny obejmują pobyt wraz z wyżywieniem czyli z 3 posiłkami dziennie.
Śniadania  i kolacje podajemy w formie bufetu. 

W przypadku całodziennych wyjazdów/atrakcji poza ośrodkiem, dwa posiłki oraz prowiant dla Uczestników. Prosimy i zachęcamy żeby Dzieci przywoziły własne kanapniki i bidony.

Diety:

W razie konieczności możemy zapewnić dietę bezlaktozową, bezglutenową (dopłata 20 zł./os.doba). 
Uwaga! Nie realizujemy pojedynczych, indywidualnych diet.

Posiłki przed godziną 7:30 i po 19:30 są dodatkowo płatne - 200 zł/grupa

Do pobrania

Dotacje