UE

 

1. Lista rzeczy do spakowania/zabrania na kolonię/zieloną szkołę (do pobrania pdf)

2. Odwiedziny – chęć odwiedzin należy koniecznie przed przyjazdem zgłosić Organizatorowi / Kierownikowi kolonii. Ze względu na bezpieczeństwo i komfort Dzieci nie łączymy pobytów kolonijnych z wczasami. Dlatego osoby trzecie nie będące Uczestnikami pobytu nie mają możliwości korzystania z infrastruktury, posiłków czy noclegów.

3. Ilu osobowe są pokoje – standard zakwaterowania i ilość osób w pokoju/domku zależy od opcji jaką wybrał Organizator pobytu/kolonii. Mamy 3 różne opcje zakwaterowania co znajduje odzwierciedlenie w cenach.

4. Rzeczy pozostawione – w przypadku stwierdzenia braków w garderobie prosimy w pierwszej kolejności skontaktować się z Organizatorem/Kierownikiem Grupy. Często rzeczy znalezione są zabierane przez Opiekunów grup i czekają na właścicieli w biurze Organizatora. Jeśli rzeczy się ni odnajdą to wówczas prosimy o smsa z dokładnym opisem pozostawionych rzeczy oraz podaniem turnusu, w którym uczestniczyło Dziecko. Jeśli rzeczy zostaną znalezione to będziemy Państwa prosić o zamówienie na adres ośrodka kuriera po odbiór znalezionych rzeczy. Znalezione rzeczy pozostaja w magazynie przez 2 tygodnie po tym czasie są wyrzucane.

5. Przesyłki – jeśli chcą Państwo wysłać Dziecku paczkę należy ją zaadresować na adres: Ośrodek Grześ, ul. Leśna 5, 82-103 Mikoszewo, NAZWA GRUPY + IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, nr telefonu Kierownika Grupy)). Koniecznie należy wpisać Nazwę Grupy oraz imię i nazwisko Dziecka. Jako numer kontaktowy należy podawać nr telefonu Kierownika Kolonii).

Dotacje